• -10%

Champions Pack Sativa® Paradise Seeds

220,00 zł
198,00 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość

Opis produktu

Sativa Champions Pack® 

Paradise Seeds

NASIONA KONOPI SATIVA CHAMPIONS PACK

Pakiet One Collection. Sześć nasion feminizowanych. Odmiany Sativa:

  • 2x Nebula

  • 2x Jacky White

  • 2x Delahaze

Czy wiesz że w kraju z którego pochodzi ta odmiana osiąga ona wysokość do 100-150cm. Jeśli szukasz doznania sativy w swoim zestawie do uprawy w pomieszczeniach i na zewnątrz, Paradise Seeds ma dla Ciebie świetną ofertę. Pakiet Sativa Champions Collection oferuje fantastyczny wybór i mieszankę ich najlepiej sprzedających się szczepów sativy, pakowanych razem w celu uzyskania preferowanych wrażeń z uprawy.

Wyselekcjonowane zostały trzy z wielokrotnie nagradzane odmiany z dominującą sativą, aby zapewnić rośliny, które będą się wzajemnie uzupełniać w zestawie. Te odmiany zostały wybrane, ponieważ rosną do podobnej wysokości (około 1 - 1,5 m wewnątrz, chociaż wszystkie trzy odmiany są w stanie urosnąć nawet do 2 m przy odpowiednich warunkach uprawy na zewnątrz) i podobnym czasie kwitnienia (około 9 tygodni przy uprawie indoor).

Ich odmiana Nebula (x2 nasiona) zdobyła kilka nagród za połączenie świetnej reputacji i klasycznej sativy. Ta odmiana charakteryzuje się szybkim czasem kwitnienia i bardzo dobrze radzi sobie we wszystkich uprawach. Wewnątrz jest łatwa w zarządzaniu, ale lubi sięgnąć po światło co zwiększy jej rozmiar. Podczas uprawy jej na zewnątrz, dając jej ciepłe promienie słońca potrafi osiągnąć pokaźne rozmiary.

Wysoka wydajność oraz szybkie zakończenie. To są cechy, które sprawiają, że Jacky White (nasiona x2) staje się potęgą w tym pakiecie. Ta stabilna sativa da efekt końcowy, który jest energetyzujący i inspirujący, a także zapewni Ci dużą dawkę uśmiechu. Popularny wśród ogrodników outdoorowych dzięki możliwości adaptacji i łatwemu układaniu, będzie dobrze prosperować przy umiarkowanym nasłonecznieniu. Wewnątrz lubi trening i wypuszczać gałęzie boczne z długimi pąkami. Ulubiona przez hodowców, starych profesjonalistów, jak i początkujących. Można śmiało powiedzieć, że ta duża sativa jest prawdziwym klasykiem.

„For the Haze Aficianado”, tak opisano odmianę Delahaze (nasiona x2). To roślina, która daje wspaniały efekt sativy połączony z genialnym plonem. Delahaze, co jest niezwykłe dla odmiany Haze, szybko kwitnie i jest również bardzo łatwy w prowadzeniu w uprawie. Outdoor potrafi się odwdzięczyć swoją okazałością. Odmiana ta świetnie sprawdza się w umiarkowanych klimatach (takich jak północna Europa i części Kanady). Smak jest owocowy z oczywistym czynnikiem Haze.

Aby uzyskać więcej informacji na temat odmian nasion w tym pakiecie i tego, jak mogą one najlepiej dla Ciebie działać, zapoznaj się z opisami produktów Paradise Seeds.

Handel, jak i samo posiadanie nasion konopi jest w Polsce całkowicie legalne i dozwolone przez prawo. Nasiona konopi nie zawierają żadnych substancji psychoaktywnych i nie mają żadnych właściwości narkotycznych.