Witamy w sklepie green-seeds.pl. Jesteśmy na rynku już 11 lat. Podobnie jak nasi klienci też  jesteśmy kolekcjonerami. Dzięki temu posiadamy doświadczenie w kolekcjach, które jako specjalnie wyselekcjonowane chcemy  pokazać w

naszym sklepie. Od czasu powstania sklepu zyskaliśmy rzeszę stałych klientów, którzy nam zaufali. Ich wiedza pozwala nam na wprowadzanie nowości i kolekcjonerskich "białych kruków". Wszystkie nasiona marihuany, które znajdują się w sklepie  pochodzą bezpośrednio od producentów lub z dużych banków nasion, które gwarantują ich wysoką niezmienną jakość. Zawsze dokładamy najwyższej staranności aby nasiona były przechowywane w warunkach o najwyższym standardzie dlatego też przestrzegamy poniższych zasad:

  • Brak dostępu wilgoci i światła
  • Opakowania szczelnie zamknięte, zapakowane oryginalnie przez producenta
  • Temperatura przechowywania pestek w sklepie 4°C

Chcemy aby nasi klienci czuli się u nas bezpiecznie i anonimowo dlatego też Twoje zamówienia są szyfrowane i zabezpieczone certyfikatem SSL. Nasz sklep jest zarejestrowany na serwerze holenderskim i dzięki temu nie podlega prawu polskiemu. Nasze przesyłki są zawsze w dyskretnych opakowaniach niesugerujących ich zawartości. Jeśli w sklepie nie ma jakiś nasion, które Cię interesują prześlij do nas maila z zapytaniem - poszukamy ich dla Ciebie. Zapraszamy Cię do zakupów.