Aktualnie trzy najpopularniejsze odmiany nasion konopi

Obecnie, uprawa i hodowla konopi stała się powszechna w wielu krajach na całym świecie. Wiele odmian nasion konopi zostało stworzonych, aby zaspokoić różne potrzeby i gusta hodowców. W tym artykule skupimy się na trzech najpopularniejszych odmianach: Royal Gorilla, Northern Light i Amnesia Haze. Przyjrzymy się ich cechom i działaniu, aby pomóc znaleźć odmianę, która najlepiej spełni oczekiwania.

Royal Gorilla

Royal Gorilla to jedna z najmocniejszych odmian konopi, która słynie z wysokiego poziomu THC, sięgającego nawet do 25%. Ta hybrydowa odmiana pochodzi z połączenia Genetyki Sour Dubb, Chem Sis i Chocolate Diesel. Rośliny te są dość wysokie i bujne, a ich liście są ciemnozielone i gęste. W smaku, Royal Gorilla jest świeża i kwaśna, z nutami cytrusów i dieselu. W działaniu, Royal Gorilla dostarcza silnego i intensywnego doświadczenia, które może być zarówno relaksujące, jak i motywujące. Jest to idealna odmiana dla tych, którzy szukają mocnego i ekscytującego doświadczenia z konopi.

Northern Light

Northern Light to jedna z najbardziej znanych i cenionych odmian nasion konopi na świecie. Ta słynna indica pochodzi z Afganistanu i była popularna w latach 70. i 80. jako jedna z pierwszych odmian sprzedawanych w sklepach z nasionami w Holandii. Jest bardzo łatwa w uprawie i charakteryzuje się krótkim czasem kwitnienia, co czyni ją idealną opcją dla początkujących hodowców. Rośliny są niskie i gęste, a ich liście są jasnozielone i pokryte grubymi włosami. W smaku, Northern Light jest słodka i kremowa, z nutami korzennych i ziemistych smaków. W działaniu jest relaksująca i uspokajająca, dlatego jest idealna do stosowania wieczorem lub w sytuacjach wymagających relaksu. Jest szczególnie polecana dla tych, którzy cierpią na bezsenność lub stres, ponieważ jej działanie może pomóc w uzyskaniu głębokiego snu.

Amnesia Haze

Amnesia Haze to ceniona odmiana konopi, która pochodzi z Holandii. Rośliny te są wysokie i szczupłe, a ich liście są jasnozielone i lekko falujące. W smaku, Amnesia Haze jest cytrusowa i świeża, z nutami anyżu i kolendry. W działaniu, jest silnie pobudzająca i motywująca, co czyni ją idealną do stosowania w ciągu dnia. Jest to odmiana szczególnie polecana dla tych, którzy szukają dodatkowej energii. Jest również popularna wśród tych, którzy chcą odprężyć się i zrelaksować, ponieważ jej działanie może pomóc w uzyskaniu głębokiego stanu relaksu. Należy jednak pamiętać, że ze względu na swoje silne działanie, może być trudna do tolerancji dla niektórych użytkowników.

Sprawdź ofertę nasion w naszym sklepie www.green-seeds.pl

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.