Waluty
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Indica jest powszechną nazwą odmiany Cannabis Indica, która wywodzi się z terenów Indii i Afganistanu. Specyficzny klimat tych terenów spowodował, że rośliny mają krępą, masywną formę, a kwiaty są ścisłe i zwięzłe. Co ważne, klimat przyczynił się również do ich szybszego dojrzewania. Już na początku kwitnienia pojawia się duża produkcja żywicy. Indica wyróżnia się niższą wysokością oraz szerszymi liśćmi niż odmiana sativa, daje zazwyczaj bardzo bogate plony. Często mają również bardzo bogaty, dymny zapach, świadczący o dużej zawartości terpenów, czyli olejków eterycznych. Odmiana Indica, podobnie jak Sativa posiada duże stężenie THC i stosunkowo niskie stężenie CBD.
W tej kategorii znajdują się również hybrydy, czyli mieszkanki gatunku Indica i Sativa. Zazwyczaj jest to połączenie 60% Cannabis Indica i 40% Cannabis Sativa. Współczesne hybrydy stanowią precyzyjne połączenia starannie wyselekcjonowanych nasion obu gatunków, mające na celu uzyskanie określonych cech i efektów i eliminację cech niepożądanych.
Takie nasiona konopi doskonale poczują się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz. Do najpopularniejszych w naszym sklepie odmian indooorowych należą: Auto Mazar, Jack Herer oraz Royal Haze Auto.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl